Funkcje programu Small Business

W każdej firmie liczą się sprytne i praktyczne rozwiązania, które gwarantują sukces. W dzisiejszych czasach nie da się prowadzić działalności bez pomocy skutecznych programów komputerowych, które w dużej mierze przejmują nasze obowiązki.

Jakie są moduły oprogramowania Small Business?

oprogramowanie small businessZgodnie z zaleceniami producenta programu, jest on zalecany małym i średnim firmom, które prowadzą działalność handlową. Jest on dostępny w postaci modułów, które dowolnie można łączyć, tworząc system kompleksowego zarządzania firmą. Oprogramowanie Small Business jest dość mocno rozbudowane, choć pomimo tego jest proste w obsłudze i posiada przejrzysty panel do komunikacji z użytkownikiem. Ważną cechą tego oprogramowania jest duża elastyczność pozwalająca na dostosowanie programu do indywidualnych wymagań. Można je zainstalować na dowolnym komputerze czy laptopie, gdyż ma niewielkie wymagania sprzętowe. Współpracuje z większością urządzeń fiskalnych takich jak kasy, drukarki czy wagi. W programie Small Business można generować mnóstwo analiz i raportów na podstawie zebranych danych, które w znacznym stopniu upraszczają skuteczne zarządzanie firmą. Dzięki temu oprogramowaniu można prowadzić sprzedaż detaliczną i hurtową, magazyn czy księgowość w jednym miejscu. Jest także możliwość obsługiwania kilku stanowisk jednocześnie, dzięki czemu może pracować księgowa, sprzedawca czy właściciel na trzech różnych urządzeniach. Moduły podstawowe umożliwiają prowadzenie sprzedaży i fakturowania, natomiast dodatkowe dotyczą księgi handlowej, podatkowe czy kadr i płac.

Na rynku znajdziemy wiele oprogramowań dedykowanych działalnościom z różnych branż, jednakże jednym z najlepszych jest Small Business, ponieważ posiada wszystko, czego potrzebuje każda firma. Można go kupić łącznie z pomocą techniczną w zdalnej formie.