Hotel pod Poznaniem

Decydując się na rezerwację hotelu musimy uwzględnić kilka czynników, jednym z najważniejszych na pewno będzie cena. Jednak osoby z dziećmi często zapominają o tym, aby ten był przyjazny ich pociechom. Hotele pod Poznaniem mogą być alternatywą dla drogich hoteli w centrum Poznania. Warto to sprawdzić.

Szeroka oferta najwyższej jakości hoteli, jaką można znaleźć w mieście Poznań wbrew pozorom nie ułatwia, a wręcz przeciwnie utrudnia decyzję. Bogata propozycja sprawia, że ciężko jest zdecydować się na jeden ośrodek, podczas kiedy każdy kusi swoją ofertą, doskonałą obsługą i komfortowymi warunkami pobytu. Wybór jest więc niełatwy, a staje się jeszcze bardziej skomplikowany, gdy na wczasy wybieramy się wraz z dziećmi. W takiej sytuacji hotel musi spełniać oczekiwania nie tylko osób dorosłych, ale także maluchów, które zwykle szybko się nudzą i od wakacji oczekują nieustannych wrażeń, a także atrakcji. Poznań, jako stolica polskiego hotelarstwa już dawno zoptymalizował swoje oferty pod kątem rodzin z dziećmi. Dlatego szukając noclegu dla całej rodziny nie ma tam problemu ze znalezieniem oferty gwarantującej nieodpłatne, bądź bardzo tanie dostawienie łóżka do pokoju rodziców. Kompleks hotelowy zorientowany na spełnianie oczekiwań najmłodszych klientów powinien również posiadać barwne place zabaw, a najlepiej całe, specjalnie wydzielone strefy, dedykowane dzieciom. Poznańskie hotele bardzo często oferują swoim klientom również możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych opiekunek.

W hotelu przygotowany do przyjmowania małych gości powinno się znaleźć też pomieszczenie o charakterze świetlicy, gdzie dzieci mogły by znaleźć różnego typu sprzęty, jak np. stoły do tenisa, tablice do malowania, czy kącik zabaw.

Hotele znajdujące się w mieście Poznań zdają sobie sprawę również z zamiłowania maluchów do wodnych szaleństw, dlatego zwykle można w nich znaleźć, jeżeli nie aquaparki, to chociaż brodziki.

Poniżej pragniemy przedstawić ofertę jednego z najlepszych hoteli pod Poznaniem Delicjusz. Oto co ma on w swojej ofercie:

Ważnym elementem udanej imprezy oprócz dobrej kuchni jest często odpoczynek na świeżym powietrzu. Hotel Restauracja Delicjusz oferuje przestronne tereny otoczone pięknym lasem, umożliwiające zorganizowanie rozmaitych imprez integracyjnych, pikników firmowych, imprez sportowych lub koncertów dla nawet kilkutysięcznej publiczności.

Hotel dysponuje również pięknym, zbudowanym z drewna i zadaszonym strzechą ogrodem grillowym. Przy biesiadnych stołach bawić może się jednocześnie kilkaset osób.

Nasi goście bardzo cenią sobie biesiady staropolskie połączone z pieczeniem prosiaka lub barana, podaniem tradycyjnego staropolskiego żurku lub grochówki oraz pieczonych ziemniaków i bigosu. Nasza szeroka oferta dań grillowych spełni oczekiwania wszystkich smakoszy. Proponujemy również pasztety z dzika, tradycyjnie wędzone przez nas kiełbasy i szynki, salceson czarny i biały oraz pieczoną kaszankę lub bułczankę z kapustą i grzybami.

Do staropolskich specjałów podajemy rozgrzewające piwo z miodem, wino lub miód pitny z korzennymi przyprawami. Atmosferę biesiady można podkreślić muzyką zespołu, proponując tańce lub śpiewy przy ognisku.

Dla amatorów sportów ekstremalnych możemy udostępnić urozmaicone tereny piaszczyste, które idealnie nadają się np. pod szaleńczą jazdę quadami. Istnieje możliwość zorganizowania drużynowych lub indywidualnych turniejów strzeleckich oraz zawodów paintball’owych.

W zakresie kompleksowej organizacji imprezy współpracujemy z wieloma agencjami eventowymi. Wykorzystując ich pomoc dbamy, aby klient czuł się w pełni zadowolony z wyboru naszego obiektu.

Konie w Delicjuszu

kręgle w hotelu Delicjusz

1 thought on “Hotel pod Poznaniem”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *