Kupno działki rekreacyjnej blisko morza w Kołobrzegu

Wiele lat temu wyjechałam z mężem za granicę. Spędziliśmy w Szwecji kilka lat ciężko pracując na swoje utrzymanie. Kilka miesięcy temu stwierdziliśmy, że czas wrócić do Polski i osiedlić się na północy naszego kraju, aby w razie potrzeby łatwo wrócić do Szwecji.

Polecana działka rekreacyjna blisko morza w Kołobrzegu

działki rekreacyjne nad morzem kołobrzegWynajęliśmy mieszkanie, rozpoczęliśmy własną działalność gospodarczą i jakiś czas później pomyśleliśmy o tym, aby zakupić trochę ziemi dla siebie. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli odpocząć i zregenerować siły po ciężkiej pracy. Jeśli chodzi o działki rekreacyjne nad morzem Kołobrzeg ma dużo do zaoferowania. Korzystając z Internetu znalazłam interesujące biuro nieruchomości, które pomogło nam znaleźć kilka ciekawych ofert. Jakiś czas później udaliśmy się wraz z agentem nieruchomości na działkę, którą znalazł tydzień wcześniej. Działka była położona bardzo blisko linii brzegowej i dzięki temu mogliśmy podziwiać nasze przepiękne morze. Nie zastanawiając się długo, oboje ustaliliśmy, że ta działka będzie idealna żeby zbudować na niej mały domek letniskowy. Na działce dostępne były media oraz wodna pitna. Jakiś czas później zatrudniliśmy firmę budowlaną i wkrótce mogliśmy cieszyć się własnym domkiem letniskowym na świeżo zakupionej działce. Ponieważ w planie zagospodarowania przestrzennego nasza działka była przeznaczona typowo pod zabudowę rekreacyjną, cieszyliśmy się z tego, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć tak przyjemne miejsce.

Wraz z moim mężem zakupiliśmy kawałek ziemi, na której postawiliśmy domek letniskowy. Obok niego stworzyłam malutki ogródek z warzywami. Z naszego domku rozpościerał się malowniczy widok, który zawsze poprawiał mi nastrój, a odpoczynek na łonie natury sprawiał nam ogromną przyjemność.